Doprava

Doprava stavebnin je specifická záležitost. Zákazníci se nás často ptají, proč nemáme předem přesně vyčíslenou cenu dopravy. Tu ovlivňuje hmotnost, objem a charakter materiálu, přepravní vzdálenost, anebo typ vozu. Vždy pro vás vybíráme ten nejvhodnější a nejvýhodnější způsob dopravy, abychom společně šetřili náklady i životní prostředí. 

Stavební materiál vám na přání zavezeme až na stavbu kamkoliv po celé ČR. Při poptávce zaškrtněte „Doprava až k vám“. Nic neriskujete, objednávka je pro vás zatím nezávazná. Po jejím přijetí vám vyčíslíme přesnou cenu dopravy, kterou vám oznámíme telefonicky či zprávou do e-mailu. Po uhrazení faktury vám zavolá dispečer dopravy, se kterým si domluvíte přesný den a přibližný čas závozu. U některých produktů je také uvedeno, od jakého množství je doprava kamkoliv po celé ČR zdarma. Jedná se například o polystyreny v množství od 15 m3, nebo minerální vaty od 20 m3.  Berte prosím na vědomí, že dodávané zboží může být zaváženo vysokotonážním nákladním automobilem. Z tohoto důvodu nelze zboží dopravovat po nezpevněných komunikacích, polních cestách, do zahrádkářských kolonií apod. V případě nedodržení této podmínky, může být doprava prodejcem odmítnuta.

Osobní odběr

Objednaný stavební materiál můžete odebrat v našich smluvních skladech pouze pokud je zboží skladem na danej pobočce. Osobní odběr materiálu není nijak zpoplatněn.

Na odběrných místech není možné platit v hotovosti. Akceptujeme pouze platbu převodem. Děkujeme za pochopení.

Produkty, které není možné vyzvednout osobně, rozvážíme přímo k vám. Tato informace je vždy uvedena v detailu produktu na našem webu.

Doprava přepravní službou z našich skladů

Některé produkty je možné zaslat přepravní službou GLS. Jedná se především o drobné příslušenství, jednotlivé role textilií, fólií apod. Přepravní služba vyzvedne Vámi objednaný materiál na v příslušném skladu a přibližně do 2 dnů vám ho zaveze na určenou adresu. Cena přepravy se stanovuje jednotlivě v závislosti na množství objednaného materiálu.

Dopravu zboží přepravovaného na paletách pro nás zajišťuje také společnost TOPTRANS.

Potřebujete poradit?

Jsme tady pro Vás!
737 571 036
Denně 8:00 – 16:00